למה כדאי לשלב מגשי פירות באירועים?

היום ניתן לומר כי מגשי פירות בראש העין הם ללא ספק הפתרון האידיאלי לכל סוג של אירוע, בנוסף מגשי פירות הפכו כבר מזמן לחגיגה ולקינוח שנמצא במגוון רחב של אירועים. אם גם אתם תמהים במה זכו מגשי פירות לכך במאמר זה נספר על הייחודיות של מגשי פירות לעומת כל הקינוחים שנוהגים להגיש באירועים השונים, על מנת שגם אתם באירוע שלכם לא תחשבו פעמיים ותזמינו מגש פירות יפה טעים ומתוק לחוויה כלל חושית.

בניגוד לקינוחים אחרים המוכרים לנו כמו עוגות או קצפות שהם גם עתירי סוכר וגם גם עתירי שומן ומכילים חומרים משמרים ברמה גבוהה, הצבעים שלהם חיוורים במיוחד. מגשי פירות ברעננה חתוכים, כאשר הם עשויים מפירות טריים במיוחד ובשלים הצבעים שלהם עזים במיוחד ומפליא לראות את שילוב הצבעים העזים במגשי פירות. בנוסף, ריח משכר של הפירות, בפרט ריח של תותים ודובדבנים כאשר הם טריים יש להם ריח נפלא להפליא- במיוחד כאשר מתערבבים מיטב הריחות של הפירות הטריים. וכך האורחים אינם רק רואים את הפירות הם גם מריחים אותם והם גם מעוניינים לאכול אותם כי הם מגרים והם מצפים לטעום מהפירות שמפיצים ריח טוב כל כך.

בנוסף ליתרונות שהזכרנו, הפירות החתוכים והמעוצבים במגשי פירות בשדרות מגיעים מכל העולם עם טעמים שונים. חלקם מתוקים במיוחד וחלקם על המנעד הכולל של הטעם המתוק- חלקם חמוצים מאד עד לחמוצים מעט השילוב המיוחד של כל הטעמים מעניק חוויה לחיך שמעולם לא הכירו אותה. כמו כן, ישנם גם טעמים חדשים שכנראה האורחים יטעמו פעם אחת בחיים. כמו כן, הפירות בעלי מרקמים שונים וייחודיים- חלקם חלקים חלקם מפוספסים במיוחד ניתן לגעת בהם ולהרגיש את הקושי של הפירות מצד ראשון ומצד שני את הרכות שלהם.

יתרון נוסף חשוב הוא- העיצוב המיוחד של מגשי הפירות. כאמור, מגשי פירות מעוצבים בצורה יפה, ייחודית ומקצועית עם שלל רב של צורות שונות וצבעים יוצר יופי נהדר שלא קיים בשום מקום.

ניתן לסכם ולומר כי אירוע הכולל בר פירות או מגשי פירות בפתח תקווה גורם לאורחים שלו חוויה כלל חושית שמגשי פירות מצליחים לשלב את כל הסוגים של טעם הפירות, ריח ובעיקר ראיה. כך שהמארגנים את האירוע זוכים להעניק לאורחים שלהם את אחת החוויות המיוחדות, כמובן שבנוסף ליתרונות הרבים הקיימים בפירות.

דילוג לתוכן